Obchodní podmínky

  • Všeobecná ustanovení

Zde uvedené obchodní podmínky vymezují vztahy mezi prodávajícím a kupujícím internetového obchodu. Tyto jsou jsou pro obě strany závazné.

  • Objednání zboží

Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři.

  • Dodání zboží

Termín pro dodání zboží je zobrazen vždy u každého výrobku. Při objednání výrobků s různou dobou dodání se za dobu dodání považuje nejdelší termín z celé objednávky. Pokud dojde k prodloužení termínu dodání je vždy zákazník informován. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři, není-li dohodnuto jinak.

  • Záruka

Záruku na prodávané zboží poskytujeme dle obecně závazných právních předpisů. Není-li v on-line katalogu na webových stránkách uvedeno u daného produktu jinak, je záruční doba na všechny produkty 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet ode dne vystavení faktury na dané zboží kupujícímu. Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením. Záruka se nevztahuje na vydy způsobené použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze, mechanickým poškozením nebo opotřebením, živelnými pohromami. V případě reklamace zboží nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.

  • Vrácení zboží

Nakupující má podle odstavce 6 § 53 novely Občanského zákoníku č. 367/2000 právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Zboží musí být v původním obalu, nesmí nést známky použití, musí být nepoškozené, kompletní a s originálním dokladem o koupi. Peníze Vám budou vráceny převodem na účet nebo složenkou do 14 dnů.

  • Ochrana osobních údajů

Kupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů a dává souhlas se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů Provozovatelem, a to za účelem dodání zboží. Nakládání s osobními údaji kupujících podléhá úpravě zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.Vítejte v našem internetovém obchodě Samík, kde se specializujme převážně na prodej povlečení, bytového textilu a nadměrných velikostí dámských i pánských . Nabízíme především zboží od českých výrobců. Příjemný nákup v pohodlí domova Vám přeje celý kolektiv našeho e-shopu. S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat, pomůžeme Vám s výběrem velikostí.